To ludzie a nie złote

klamki lub marmury

tworzą firmę!”

Krzysztof Langner

Langner Odszkodowania – wiedza i doświadczenie

Wiemy dokładnie jakie są mechanizmy działania firm ubezpieczeniowych i w szybki sposób możemy dokonać analizy danej sprawy co daje nam dużą przewagę nad firmami konkurencyjnymi. Doskonale układa nam się współpraca z niezależnymi rzeczoznawcami , warsztatami samochodowymi , ASO i pracownikami firm ubezpieczeniowych oraz lekarzami – ponieważ w przypadku branży odszkodowań tworzymy środowisko ludzi, którzy znają się i współpracują. To wszystko z korzyścią dla klienta.

Krzysztof Langner – nauka i praktyka

Studia na wydziale Mechanicznym a zaraz po nich praca w dziale likwidacji szkód u wiodącego ubezpieczyciela na rynku polskim. W czasie tej pracy zdobyłem również uprawnienia nie zależnego rzeczoznawcy samochodowego PZM-ot. To właśnie był początek dojrzewania we mnie decyzji o przejściu (jak mówimy w naszej firmie) na jasną stronę mocy – czyli założeniu własnego biura, które z powodzeniem pomaga naszym klientom w uzyskaniu należnego odszkodowania. Nasza firma to przede wszystkim ludzie posiadający dużą wiedzę

Bonifacy Langner to

twórca żużlowej Mychy!

Falubaz.com

Bonifacy Langer – Żużlowiec i autor Myszki Falubaz

Dla wielu osób Bonifacy Langner jest symbolem zielonogórskiego żużla. Najpierw był znakomitym zawodnikiem, a później działaczem. Pamiętamy go również jako człowieka, dzięki któremu klub z Winnego Grodu może poszczycić się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli w polskim sporcie, czyli popularną Mychą. Dla mnie jest to jednak przede wszystkim ojciec, który przekazał synowi ważne życiowe zasady. Rodzinne wartości, których niezmiennie strzegę to uczciwość, rzetelność i chęć pomagania drugiemu człowiekowi.

+