Odszkodowania Nowa Sól

10 czerwca 2022 | Bez kategorii


Zgłoś się do nas, bo z nami możesz tylko zyskać!

Poniosłeś szkodę i chcesz uzyskać należne pieniądze? Towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje zaniżone odszkodowanie a Ty nie wiesz, jak sobie z tym poradzić? Nasza firma pomoże każdemu poszkodowanemu i co ważne, bez opłat wstępnych!

Być może brzmi to jak bajka, ale mamy na to dowody, że większość prowadzonych przez nas spraw kończy się sukcesem ubezpieczonego, a wypłata dodatkowej kwoty odszkodowania następuje w terminie od 7 do 21 dni. Dzieje się tak dlatego, że wiemy co robimy a 15-letnie doświadczenie nauczyło nas jak prowadzić formalności związane z uzyskaniem wyższego odszkodowania. Nowa Sól, Zielona Góra, województwo lubuskie to główny obszar naszych działań, ale obsługujemy teren całej Europy i pomagamy otrzymać międzynarodowe odszkodowania.

odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania. Nowa Sól ma swoich specjalistów

Jak działamy by uzyskać odszkodowanie? Najpierw analizujemy sprawę w oparciu o odpowiednią dokumentację. Materiały może dostarczyć klient, ale równie dobrze my możemy się tym zająć. Wystarczy odpowiednie upoważnienie, na podstawie którego, w imieniu klienta, występujemy do firmy ubezpieczeniowej by przedstawiła nam odpowiednie akta sprawy. Na tym etapie ważne są takie dokumenty jak m.in. kosztorys naprawy od firmy ubezpieczeniowej, wyliczenie wartości pojazdu na dzień szkody, polisa ubezpieczeniowa AC, dokumentacja fotograficzna uszkodzeń, decyzja w sprawie wypłaty lub przyznania odszkodowania.

Kolejny etap to ustalenie warunków współpracy z klientem a następnie wykonanie odpowiedniej opinii technicznej i kosztorysów. Potem przychodzi czas na rozmowy z towarzystwem ubezpieczeniowym. W pierwszej kolejności kierujemy wniosek o ponowne prawidłowe przeliczenie szkody przez ubezpieczyciela i… rozmawiamy. Ale robimy to tak, żeby uzyskać odszkodowanie w odpowiedniej wysokości. Wiemy, że liczą się tutaj właściwe argumenty. A dzięki doświadczeniu i wiedzy, wiemy jakie.

Dlatego bezpiecznie może się czuć min. Nowa Sól. Odszkodowania w należnej kwocie są tu na wyciągnięcie ręki dzięki naszym specjalistom.

Odszkodowanie z polisy OC i AC uzyskujemy nawet w ciągu kilku dni. Klient nie traci ani chwili

Staramy się przede wszystkim na zakończeniu sprawy na etapie mediacji z firmą ubezpieczeniową. Walka na drodze postępowania sądowego to dla nas ostateczność. Oferujemy pełen zakres obsługi i doradztwo prawne w dochodzeniu roszczeń z towarzystwem ubezpieczeniowym. Niesiemy pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, pomagamy uzyskać odszkodowanie za wypadek śmiertelny. Walczymy nie tylko o odszkodowania powypadkowe, ale także w przypadku szkód osobowych. Stajemy za poszkodowanym w wypadkach w pracy, rolnictwie. Walczymy o to by odszkodowanie było właściwie wypłacone z OC sprawcy.

Sprawy o należne odszkodowanie nasze centrum odszkodowań bierze od początku do końca na siebie. I stara się by wyższe odszkodowanie było wypłacone jak najszybciej.

Walcz o wysokie odszkodowanie. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać

Dzięki temu, że jesteśmy pewni tego, co robimy, znamy specyfikę branży ubezpieczeniowej możemy zaoferować kompleksowe usługi i nie żądać zaliczek. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, bezpłatnie przeprowadzamy analizy, a klient rozlicza się z nami tylko i wyłącznie wtedy, gdy uzyska dodatkową kwotę odszkodowania lub zadośćuczynienie od firmy ubezpieczeniowej ponad kwotę wyliczoną lub wypłaconą dla niego do tej pory (dotyczy też spraw z odmową wypłaty odszkodowania).

Kalkulacja zysków i strat jest prosta. Jeśli Ty zyskujesz, my zyskujemy. Jeśli Ty nie zyskasz, to nie stracisz, bo w przypadku gdy nie uda się otrzymać odpowiedniego odszkodowania wówczas, klient nie pokrywa żadnych kosztów. Opłaty są zależne od wyniku sprawy. Uczciwy układ, prawda? Jeśli też tak uważasz, to skontaktuj się z nami!

oc sprawcy

Wyższe odszkodowania. Nowa Sól, Zielona Góra, Babimost, teren całej Europy

Walczymy by uzyskać odszkodowanie zarówno w woj. lubuskim jak i na terenie całej Europy. Klient oszczędza czas i zyskuje pieniądze. A wypłatę należnego odszkodowania otrzymuje zwykle w ciągu trzech tygodni. Masz problem z odszkodowaniem? My rozwiążemy go na plus dla Ciebie!