LANGNER ODSZKODOWANIA ZIELONA GÓRA – POMOŻEMY TOBIE…

17 listopada 2022 | Bez kategorii


W SPOSÓB SZYBKI UZYSKAĆ NALEŻNE I WYSOKIE ODSZKODOWANIE.

Nasza firma zajmuje się uzyskiwaniem dla osób poszkodowanych należnej kwoty odszkodowania w sposób szybki i bez konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego . Zazwyczaj sprawa kończy się w okresie 7 do 21 dni roboczych. Nagminnym zjawiskiem ze strony firm ubezpieczeniowych jest wypłacanie i naliczanie zaniżonych kwot odszkodowania. Dlatego nasze działania polegają w pierwszej kolejności na bezpłatnej analizie przesłanych dokumentów od poszkodowanych następnie na wyznaczeniu kierunku działania w danej sprawie (każda sprawa jest inna dlatego wymaga dobrania odpowiednich narzędzi działania w celu osiągnięcia zamierzonego efektu).

Nie ma się co przejmować jeżeli klient nie posiada wszystkich niezbędnych dokumentów w takim przypadku wskazujemy klientowi jak uzyskać dokumenty z firmy ubezpieczeniowej lub na podstawie upoważnienia od klienta sami uzyskujemy stosowne i niezbędne dokumenty z akt szkody.

Następnie na podstawie dokumentów niezbędnych do analizy sprawy naszego klienta wykonujemy własną opinię lub kosztorys w celu potwierdzenia słuszności naszych racji i przekonania firmy ubezpieczeniowej do zwiększenia kwoty odszkodowania i dopłaty dodatkowej kwoty poza już wypłaconą lub wyliczoną dla naszego klienta. W takim wypadku prowadzimy mediację z firmą ubezpieczeniową i informujemy naszych klientów o postępach w ich sprawie a także zawsze prosimy klientów o akceptację kwoty do zawarcia porozumienia z firmą ubezpieczeniową!

W przypadku gdy w wyniku naszej pracy nie uda się uzyskać dla naszego klienta dodatkowej kwoty odszkodowania – klient nie pokrywa dla nas żadnych kosztów prowadzenia jego sprawy przez naszą firmę!

Po zakończeniu mediacji i zawarciu porozumienia – rozliczamy się prowizyjnie tylko od kwoty dodatkowo uzyskanego dla klienta odszkodowania! Klienci zawsze otrzymują przesłane od nas potwierdzenia z wyciągu bankowego z kwotą jaka została wypłacona przez firmę ubezpieczeniową , kwotą jaka została przekazana na konto klienta oraz z fakturą za naszą usługę.

Przez 25 lat działania w sektorze usług dotyczących odszkodowań zdobyliśmy duże doświadczenie, które cały czas powiększamy – zgromadziliśmy liczne kontakty z osobami pracującymi w firmach ubezpieczeniowych co w efekcie znacznie przyspiesza prowadzenie mediacji z korzyścią dla naszych klientów!

O tym jak działamy najlepiej przeczytaj opinie naszych klientów na Google oraz FB Langner Odszkodowania.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy – na plus dla Ciebie !