LANGNER ODSZKODOWANIA ZIELONA GÓRA – POMOŻEMY TOBIE…

17 listopada 2022 | Bez kategorii


W SPOSÓB SZYBKI UZYSKAĆ NALEŻNE I WYSOKIE ODSZKODOWANIE.

Przykład naszych skutecznych realizacji

W dniu: 08-12-2022r zgłosiła się do nas firma: Zakład Pielęgnacji Drzew i Zieleni Rymiko z Zielonej Góry, której samochód specjalistyczny Nissan został uszkodzony w wyniku szkody z ubezpieczenia OC przez kierującego posiadającego ubezpieczenie w TUiR Warta S.A. Poszkodowana firma zmuszona została do przekazania uszkodzonego w kolizji samochodu Nissan do jedynego warsztatu specjalistycznego gdzie naprawa uszkodzonego samochodu miała potrwać kilka miesięcy. W tym czasie firma Zakład Pielęgnacji Drzew i Zieleni Rymiko z Zielonej Góry zmuszona została do wynajęcia pojazdu zastępczego. TUiR Warta S.A. uznała w pierwsze faktury z tytułu wynajęcia pojazdu zastępczego a następnie nie uznała pozostałych kosztów wynajęcia pojazdu zastępczego pomimo faktu, iż w dalszym ciągu trwał proces naprawy uszkodzonego samochodu Nissan w warsztacie specjalistycznym. W wyniku naszych działań udało nam się uzyskać (bez sądu) w ciągu zaledwie 2,5 miesiąca czasu kwotę z tytułu wynajęcia pojazdu zastępczego w wysokości: 76 580zł netto.

Nasza firma zajmuje się uzyskiwaniem dla osób poszkodowanych należnej kwoty odszkodowania w sposób szybki i bez konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego . Zazwyczaj sprawa kończy się w okresie 7 do 21 dni roboczych. Nagminnym zjawiskiem ze strony firm ubezpieczeniowych jest wypłacanie i naliczanie zaniżonych kwot odszkodowania. Dlatego nasze działania polegają w pierwszej kolejności na bezpłatnej analizie przesłanych dokumentów od poszkodowanych następnie na wyznaczeniu kierunku działania w danej sprawie (każda sprawa jest inna dlatego wymaga dobrania odpowiednich narzędzi działania w celu osiągnięcia zamierzonego efektu).

Nie ma się co przejmować jeżeli klient nie posiada wszystkich niezbędnych dokumentów w takim przypadku wskazujemy klientowi jak uzyskać dokumenty z firmy ubezpieczeniowej lub na podstawie upoważnienia od klienta sami uzyskujemy stosowne i niezbędne dokumenty z akt szkody.

Następnie na podstawie dokumentów niezbędnych do analizy sprawy naszego klienta wykonujemy własną opinię lub kosztorys w celu potwierdzenia słuszności naszych racji i przekonania firmy ubezpieczeniowej do zwiększenia kwoty odszkodowania i dopłaty dodatkowej kwoty poza już wypłaconą lub wyliczoną dla naszego klienta. W takim wypadku prowadzimy mediację z firmą ubezpieczeniową i informujemy naszych klientów o postępach w ich sprawie a także zawsze prosimy klientów o akceptację kwoty do zawarcia porozumienia z firmą ubezpieczeniową!

W przypadku gdy w wyniku naszej pracy nie uda się uzyskać dla naszego klienta dodatkowej kwoty odszkodowania – klient nie pokrywa dla nas żadnych kosztów prowadzenia jego sprawy przez naszą firmę!

Po zakończeniu mediacji i zawarciu porozumienia – rozliczamy się prowizyjnie tylko od kwoty dodatkowo uzyskanego dla klienta odszkodowania! Klienci zawsze otrzymują przesłane od nas potwierdzenia z wyciągu bankowego z kwotą jaka została wypłacona przez firmę ubezpieczeniową , kwotą jaka została przekazana na konto klienta oraz z fakturą za naszą usługę.

Przez 25 lat działania w sektorze usług dotyczących odszkodowań zdobyliśmy duże doświadczenie, które cały czas powiększamy – zgromadziliśmy liczne kontakty z osobami pracującymi w firmach ubezpieczeniowych co w efekcie znacznie przyspiesza prowadzenie mediacji z korzyścią dla naszych klientów!

O tym jak działamy najlepiej przeczytaj opinie naszych klientów na Google oraz FB Langner Odszkodowania.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy – na plus dla Ciebie !